ana sayfa site haritası bize ulaşın

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1994 yılından itibaren aktif ticaretle uğraşmaktayız. Yönettiğimiz şirketler uzun yıllardır Çin ve Ortadoğu ülkeleri arasında turizm, gıda, dış ticaret, uluslararası nakliye ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yılların getirdiği bilgi, birikim ve sahip olduğumuz iş ahlakı sayesinde ticaret hayatımıza emin adımlarla devam ederken son 2 yıl içinde mermer piyasasına yoğunlaştık. Yaptığımız pazar araştırmaları neticesinde gerek Türkiye mermercilik sektörüne gerekse Çin'deki alıcı kesime 20 senelik ticari tecrübemizle katkı ve değer kazandıracağımızı umarak Antalya merkezli Sapphire Art Stone şirketini kurduk.

Antalya, Konya ve Beyşehir'de sahip olduğumuz mermer ocakları, rezerv ve mermer kalitesi acısından alanında dünya çapında öneme sahiptir. Araştırma geliştirme faaliyetlerini yürüterek ocaklarımızı işletmekte ve ürünlerimizi başta Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere yurtdışına ihraç etmekteyiz. Büyüme potansiyeli üst düzeyde olan, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirketiz. Bu doğrultuda şirketimiz bünyesine katmak için yatırıma elverişli sahaları tespit ediyor ve buralarda üretim yapılması için siz değerli müşteri ve dostlarımızın da desteği ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

YÖNETİMİN MESAJI
Sapphire Art Stone olarak hedefimiz, müşterilerinin taleplerini karşılarken doğaya saygısını ihmal etmeyen, ülkemiz kaynaklarını en verimli şekilde kullanan ve etkin çalışma stratejilerileri ile sektöre yön veren şirketlerden olmaktır.

VİZYON
Motivasyon ve yetkinliği yüksek kadrosu ile sektörün ihtiyaçlarına cevap veren, ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan firma olarak yalnızca Türkiye'de değil dünya mermer sektöründe sağlam bir yer edinmek.

MİSYON VE TEMEL DEĞERLERİMİZ
Sürekli eğitim ve yaşam boyu ögrenme
İş ahlakı ve dürüstlük
Yeterlilik
Yenilikçilik ve girişimcilik
Müşteri odaklılık
Çevreye ve milletimize duyarlılık, uyum ve farkındalık

info@sapphireartstone.com